V rámci záruky na elektromodely od RACCEWAY servis dojede k vám domů!

Brankář

Hledáte vybavení pro brankáře, které vás nenechá ve štychu? Nakupujte na Devil Sport a získejte vybavení, na které se můžete spolehnout! Vaše brankářské dovednosti budou dosahovat nových vrcholů a vy si tak budete moci užívat hokejové zážitky naplno.

Nejprodávanější

Lapačka Road Warrior Deluxe Cobalt
 
849 Kč
(702 Kč bez DPH)
Vyrážečka Road Warrior Deluxe Cobalt
 
729 Kč
(602 Kč bez DPH)
Brankářské kalhoty Brian’s Optik 3 SR
ZDARMAZDARMA 12 499 Kč –4 %
Původně: 12 499 Kč  (–4 %)
11 875 Kč
(9 814 Kč bez DPH)
218 položek celkem
Lapačka Road Warrior Deluxe Cobalt
702 Kč bez DPH
849 Kč
39564
Vyrážečka Road Warrior Deluxe Cobalt
602 Kč bez DPH
729 Kč
39563
Chrániče kolen CCM XF
Akce
ZDARMAZDARMA od 3 010 Kč –12 %
od 2 164 Kč bez DPH
od 2 619 Kč
37269
Chrániče kolen CCM F5
Akce
od 2 160 Kč–13 %
od 1 554 Kč bez DPH
od 1 880 Kč
37268
Nahoru
Další produkty

Brankářské masky

Nabízíme špičkové brankářské masky , které spojují bezpečnost, lehkost a design. S maskami budete mít jistotu, že vaše tvář bude dobře chráněna před tvrdými střelami, zatímco moderní technologie zajistí skvělý výhled na ledovou plochu.

Brankářské hokejky

Nezbytný nástroj, který vám umožní zasahovat rychle a přesně. Brankářské hokejky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zaručuje jejich odolnost a přesnost. S našimi hokejkami v rukou budete mít jistotu, že puky půjdou tam, kam potřebujete, a že vaše hokejky vydrží náročné zákroky.

Brankářské brusle

Rychlost a stabilita jsou klíčové vlastnosti, které našim brankářským bruslím dominují. Díky nim budete schopni rychle reagovat na každou situaci na ledě. Brankářské brusle jsou vyrobeny s ohledem na pohodlí, abyste mohli být na vrcholu svých schopností po celou dobu hry.

Lapačky a vyrážečky

S našimi vysoce kvalitními lapačkami a vyrážečkami nebudete mít strach chytit každý puk nebo ho rychle vyrazit zpět do hry. Vaše soupeři budou mít co dělat, aby vás překonali!

Brankářské vesty a kalhoty

Bezpečnost a pohodlí jdou ruku v ruce s našimi brankářskými vestami a kalhotami. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které poskytují vynikající ochranu před tvrdými střelami. Navíc jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly svobodu pohybu a pohodlí během celého zápasu.

Brankářské nákrčníky, chrániče kolen a suspenzory

Detaily dělají rozdíl, brankářské nákrčníky, chrániče kolen a suspenzory v naší nabídce nejsou výjimkou. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu citlivých partií vašeho těla, a zároveň jsou pohodlné a nenarušují váš pohyb.