Brankář

Hledáte vybavení pro brankáře, které vás nenechá ve štychu? Nakupujte na Devil Sport a získejte vybavení, na které se můžete spolehnout! Vaše brankářské dovednosti budou dosahovat nových vrcholů a vy si tak budete moci užívat hokejové zážitky naplno.

Nejprodávanější

Lapačka a vyrážečka Winnwell Street Hockey GX3 Combo
739 Kč –12 %
Původně: 739 Kč  (–12 %)
645 Kč
(533 Kč bez DPH)
Lapačka Brian’s G-netik X5 JR
ZDARMAZDARMA 6 799 Kč –7 %
Původně: 6 799 Kč  (–7 %)
6 299 Kč
(5 206 Kč bez DPH)
VESTA
ZDARMAZDARMA 15 499 Kč –30 %
Původně: 15 499 Kč  (–30 %)
10 790 Kč
(8 917 Kč bez DPH)
210 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Brankářské masky

Nabízíme špičkové brankářské masky , které spojují bezpečnost, lehkost a design. S maskami budete mít jistotu, že vaše tvář bude dobře chráněna před tvrdými střelami, zatímco moderní technologie zajistí skvělý výhled na ledovou plochu.

Brankářské hokejky

Nezbytný nástroj, který vám umožní zasahovat rychle a přesně. Brankářské hokejky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zaručuje jejich odolnost a přesnost. S našimi hokejkami v rukou budete mít jistotu, že puky půjdou tam, kam potřebujete, a že vaše hokejky vydrží náročné zákroky.

Brankářské brusle

Rychlost a stabilita jsou klíčové vlastnosti, které našim brankářským bruslím dominují. Díky nim budete schopni rychle reagovat na každou situaci na ledě. Brankářské brusle jsou vyrobeny s ohledem na pohodlí, abyste mohli být na vrcholu svých schopností po celou dobu hry.

Lapačky a vyrážečky

S našimi vysoce kvalitními lapačkami a vyrážečkami nebudete mít strach chytit každý puk nebo ho rychle vyrazit zpět do hry. Vaše soupeři budou mít co dělat, aby vás překonali!

Brankářské vesty a kalhoty

Bezpečnost a pohodlí jdou ruku v ruce s našimi brankářskými vestami a kalhotami. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které poskytují vynikající ochranu před tvrdými střelami. Navíc jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly svobodu pohybu a pohodlí během celého zápasu.

Brankářské nákrčníky, chrániče kolen a suspenzory

Detaily dělají rozdíl, brankářské nákrčníky, chrániče kolen a suspenzory v naší nabídce nejsou výjimkou. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu citlivých partií vašeho těla, a zároveň jsou pohodlné a nenarušují váš pohyb.