Brusle na inline hokej

Nenechte si ujít šanci vylepšit svou inline hokejovou výbavu a získat brusle, které vám poskytnou konkurenční výhodu na hřišti. Ať už hrajete na profesionální úrovni nebo jen pro radost, naše inline hokejové brusle vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Nejprodávanější

Kolečkové brusle Marsblade O1 Kraft Team SR
ZDARMAZDARMA 9 499 Kč –19 %
Původně: 9 499 Kč  (–19 %)
7 600 Kč
(6 281 Kč bez DPH)
Kolečkové brusle Marsblade O1 Kraft Team JR
ZDARMAZDARMA 9 499 Kč –19 %
Původně: 9 499 Kč  (–19 %)
7 600 Kč
(6 281 Kč bez DPH)
Kolečkové brusle Marsblade O1 Kraft Pro SR
ZDARMAZDARMA 14 999 Kč –19 %
Původně: 14 999 Kč  (–19 %)
12 000 Kč
(9 917 Kč bez DPH)
7 položek celkem

Na co se zaměřit při výběru bruslí na inline hokej?

Pamatujte, že výběr inline hokejových bruslí je individuální záležitostí. Může trvat chvíli, než najdete brusle, které vám perfektně sednou. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet různé modely a značky, abyste našli ty pravé pro váš osobní styl hraní. Ať už jste nováček nebo zkušený hráč, správné brusle vám pomohou dosáhnout vašich hokejových cílů.. Níže jsme sepsali parametry, na které je dobré se při výběru zaměřit.

  • Konstrukce a její odolnost – Hokejové brusle čelí velkému namáhání. Zvolte brusle s kvalitní konstrukcí a materiály, které vydrží tvrdý kontakt při hře a zároveň poskytnou dokonalou stabilitu.
  • Velikost bruslí – Správná velikost je klíčová pro pohodlné nošení a optimální kontrolu. Zkontrolujte tabulky velikostí od výrobce a případně si změřte délku nohy. Pamatujte, že brusle by měly být těsné, ale jejich nošení by vám nemělo způsobovat bolest.
  • Kolečka a ložiska – Inline hokejové brusle vyžadují speciální kolečka a ložiska, která umožní rychlé zrychlení a precizní manévrování. 

Ochrana kotníků – Hokejový styl hraní může znamenat větší riziko zranění kotníků. Zvolte brusle s dostatečnou podporou a ochranou kotníků, abyste minimalizovali riziko zranění.