Masky

Neztrácejte čas a zajistěte si svoji hokejovou brankářskou masku na Devil Sport ještě dnes. S naší nabídkou doplňků a chráničů krku budete kompletně vybaveni a připraveni na to nejlepší, co hokejový svět může nabídnout. Hrajte se sebevědomím, stylem a bezpečností. Vaše brankářská kariéra nikdy nebyla lepší!

13 položek celkem

Doplňky k maskám

Snažíte se dostat svou brankářskou výbavu na další úroveň? Naše nabídka doplňků pro hokejové brankářské masky vám umožní personalizovat a zvýšit ochranu vaší masky. Užijte si své hokejové zápasy a tréninky v plné parádě s našimi exkluzivními doplňky! 

Chrániče krku

Bezpečnost je naší prioritou, a proto jsme pro vás připravili i širokou škálu chráničů krku. Chrániče krku jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální ochranu a pohodlí. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které vám umožní pohybovat se s důvěrou a bez obav z poranění. S našimi chrániči krku budete mít vždy klidnou mysl a budete připraveni čelit všem výzvám na ledě.

Brankářské hokejové masky

Hokejová brankářská maska je symbolem brankáře a jeho týmu. Je to tvář, kterou fanoušci rozpoznají, a ochrana, která umožňuje brankáři vyrůstat v pravou hokejovou legendu. Naše hokejové brankářské masky jsou navrženy s ohledem na vaši bezpečnost, pohodlí a stylový vzhled. Každá maska je výsledkem kombinace nejmodernějších technologií a tradičního řemeslného zpracování. Bez ohledu na to, jestli jste amatérský hráč nebo profesionální brankář, naše masky vám poskytnou bezpečnost, kterou potřebujete a výkon, který očekáváte.