Batohy/ledvinky

Potřebujete kvalitní a stylové vybavení pro chvíle strávené na kolečkových bruslích? Pak jste na správném místě! Nabídka batohů a ledvinek na Devil Sport vám poskytne maximální komfort, bezpečnost a praktičnost při vašich sportovních dobrodružstvích.

20 položek celkem
Ledvinka Iqon Explore Hipbag
Akce
490 Kč –14 %
345 Kč bez DPH
417 Kč
28528
Batoh Iqon Workout Bag
Akce
490 Kč –14 %
345 Kč bez DPH
417 Kč
28475
Batoh Chaya Pro Bag 52l
Akce
2 115 Kč –14 %
1 486 Kč bez DPH
1 798 Kč
21609

Batohy na inline brusle

Proč nosit něco těžkého na zádech, když můžete mít lehký a funkční batoh? Batohy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost a ochranu vašeho vybavení. Jsou vybaveny množstvím úložných prostor, které vám umožní snadno uskladnit všechny vaše věci – brusle, helmu, ochranné vybavení a další osobní věci. Navíc jsou ergonomicky tvarované a vybavené polstrovanými ramenními popruhy, aby bylo nošení co nejpohodlnější.

Ledvinky na inline brusle

Máte rádi svobodu a pohodlí při svých bruslařských výletech? Ledvinky jsou speciálně navrženy tak, aby se pohodlně přizpůsobily vašemu pasu a neomezovaly vás při pohybu. Prodyšné a lehké materiály, které jsou při výrobě ledvinek používány, minimalizují pocení. Ledvinky mají dostatek prostoru pro vaše klíče, mobil, peněženku a další drobnosti, takže můžete mít vše po ruce.