Podvozky

Ať už jste začátečník nebo zkušený jezdec, vybrat správný podvozek je klíčovým krokem pro příjemný zážitek z bruslení. Ujistěte se, že zvolený podvozek odpovídá vašim dovednostem, stylu bruslení a cílům. Pokud si nejste jisti, neváhejte se obrátit na tým Devil Sport.

49 položek celkem
Podvozky Kizer Type X Team
Akce
1 316 Kč –14 %
925 Kč bez DPH
1 119 Kč
361
Podvozky Kizer Fluid 4 Team
Akce
1 410 Kč –14 %
991 Kč bez DPH
1 199 Kč
3796
Podvozky Kizer Fluid V White
Akce
1 410 Kč –14 %
991 Kč bez DPH
1 199 Kč
21965
Nahoru
Další produkty

Fitness podvozky

Pokud jste začátečník nebo hledáte pohodlné brusle pro rekreační bruslení, fitness podvozky jsou tou pravou volbou. Tyto podvozky nabízejí stabilní základ pro vaše bruslení a jsou ideální pro krátké výlety po cyklostezkách nebo parkových cestách.

Freeskate a aggressive podvozky

Preferujete adrenalinovější styl bruslení a chcete si užít i nějaké triky a skoky? Freeskate podvozky jsou odolnější, rychlejší a snadněji ovladatelné v terénu. Skvěle si s nimi zaskáčete po městských překážkách a užijete si skvělou zábavu s kamarády.

Quads podvozky

Quads podvozky jsou klasickou volbou pro milovníky retro stylu a tance na kolečkových bruslích. Tyto podvozky mají čtyři kola ve dvou řadách, díky tomu nabízejí výbornou stabilitu. Jsou skvělou volbou pro jízdu na rovných površích a v interiéru. 

Speed podvozky

Chcete na bruslích závodit nebo zkrátka milujete rychlou jízdu? Speed podvozky jsou navrženy pro minimalizaci odporu vzduchu a maximální efektivitu bruslení. S jejich výkonnostním zaměřením dosáhnete rychlosti, která vás nadchne a přinese vám nezapomenutelné zážitky.

Nordic podvozky

Vydejte se mimo cyklostezky a užívejte si bruslení v přírodě. Nordic podvozky jsou určeny pro bruslení na nerovném povrchu, jako jsou lesní cesty a horské stezky. 

Podvozky na in-line hokej

Podvozky na in-line hokej nabízejí pevnou konstrukci, která zvládne tvrdé nárazy a rychlá zatáčení. S nimi si užijete hokejové zápasy v plné parádě.