V rámci záruky na elektromodely od RACCEWAY servis dojede k vám domů!

Freeskate/urban

Zdá se vám, že standardní jízda na inline bruslích pro vás už není dostatečně vzrušující? Hledáte novou výzvu a svobodu na kolečkách? Pak jsou pro vás freeskate kolečka, která vás zavedou do světa neomezených možností a adrenalinového dobrodružství, jako stvořená!

Nejprodávanější

Kolečka Powerslide Spinner Red (3ks)
od 775 Kč –4 %
Původně: 775 Kč  (–4 %)
od 737 Kč
(od 609 Kč bez DPH)
Kolečka Powerslide Spinner White (3ks)
od 775 Kč –4 %
Původně: 775 Kč  (–4 %)
od 737 Kč
(od 609 Kč bez DPH)
Kolečka Iqon Ally Black (3ks)
od 1 518 Kč –4 %
Původně: 1 518 Kč  (–4 %)
od 1 443 Kč
(od 1 193 Kč bez DPH)
12 položek celkem

Co jsou freeskate kolečka?

Freeskate kolečka jsou výsledkem spojení technologií a vášně pro bruslení. Tato kolečka jsou navržena tak, aby vám umožnila neomezený pohyb ve městě. Můžete na nich brázdit městské ulice, zkusit si nějaký trik nebo si vyzkoušet slalom

Pro jaký styl jízdy tato kolečka zvolit?

  • Jízda po městě – Freeskate kolečka jsou dokonalou volbou pro prozkoumávání města a jeho okolí. Díky větší velikosti a pevnější konstrukci snáze zvládnete nerovnosti chodníků a silnic.
  • Slalomové bruslení – S freeskate kolečky budete schopni elegantně projíždět mezi kužely v slalomových tratích. Jejich obratnost vám umožní dosáhnout špičkového výkonu.

Skoky a triky – Chcete-li se věnovat skokům, grifům a trikům, freeskate kolečka vám poskytnou stabilitu a kontrolu potřebnou pro bezpečnou a úchvatnou show.