V rámci záruky na elektromodely od RACCEWAY servis dojede k vám domů!

Penny boardy

Historie pennyboardu se začala psát v 70. letech 20. století v Austrálii. Pennyboardy našli své místo na trhu získaly díky svému jedinečnému designu a skvělé manévrovatelnosti. Nyní jsou považovány za ikonické dopravní prostředky pro milovníky skateboardingu a dobrodružství na ulicích. A na co se při výběru tohoto malého pomocníka zaměřit?

Nejprodávanější

Skateboard Choke Juicy Susi Elite South State
1 699 Kč –29 %
Původně: 1 699 Kč  (–29 %)
1 199 Kč
(991 Kč bez DPH)
Skateboard Choke Juicy Susi Classic
1 349 Kč –37 %
Původně: 1 349 Kč  (–37 %)
849 Kč
(702 Kč bez DPH)
Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange
1 749 Kč –31 %
Původně: 1 749 Kč  (–31 %)
1 199 Kč
(991 Kč bez DPH)
5 položek celkem

Velikost a váha

Jednou z největších výhod pennyboardu je jeho kompaktní velikost a lehkost, což z něj dělá ideálního společníka na cesty. Využít ho můžete jako pomocníka při brouzdání po městě a jako rychlou spojku mezi zastávkami MHD. Zaměřte se proto na pennyboard, který má ideální váhu a snadno se vejde do vašeho batohu nebo tašky.

Kolečka a ložiska

Pennyboardy jsou vybaveny měkkými kolečky a kvalitními ložisky, která zajistí plynulou a hladkou jízdu po chodnících i ulicích. Ujistěte se, že vámi vybraný model má kvalitní kolečka a ložiska, která vás nenechají ve štychu.

Styl jízdy

Pennyboardy jsou skvělým doplňkem do města, na dojíždění do školy nebo práce, a také pro zábavné projížďky ve skateparku. Zvažte, jakým způsobem plánujete pennyboard využívat, a vyberte si model, který bude odpovídat vašim představám.

Materiál a design

Pennyboardy jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jim zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Vyberte si pennyboard s atraktivním designem, který vám padne do oka a bude odrážet váš osobitý styl.