Kolečka

V naší nabídce najdete náhradní kolečka pro všechny typy inline bruslí. Je jen na vás, zda vyznáváte retro styl nebo si rádi užíváte rychlou jízdu. Na Devil Sport vám navíc s výběrem koleček rádi pomůžeme.

Nejprodávanější

Kolečka Fila Wheels s ložisky Abec 5 (8ks)
od 990 Kč–20 %
Původně: 990 Kč  (–20 %)
od 792 Kč
(od 655 Kč bez DPH)
Kolečka Revision Clinger Outdoor Yellow/Pink (1ks)
299 Kč –9 %
Původně: 299 Kč  (–9 %)
270 Kč
(223 Kč bez DPH)
Kolečka Revision Variant Firm Indoor Yellow/Pink (1ks)
349 Kč –9 %
Původně: 349 Kč  (–9 %)
315 Kč
(260 Kč bez DPH)
47 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Aggressive kolečka

Pro adrenalinové nadšence, kteří rádi jezdí na překážkách a provádějí akrobatické triky, doporučujeme aggressive kolečka. Kolečka mají menší průměr a tvrdost, což zajišťuje vynikající kontrolu a lepší ovládání bruslí při sjezdech na rampách, schodech nebo při skocích.

Freeskate kolečka

Pokud preferujete kombinaci rychlosti a manévrovatelnosti, jsou freeskate kolečka tou správnou volbou. Kolečka mají střední tvrdost a velký průměr, což umožňuje hladkou jízdu na různých površích. Jsou vhodná pro delší výlety po městských ulicích a cyklostezkách.

Fitness kolečka

Pro rekreační bruslaře jsou fitness kolečka tou nejlepší volbou. S jejich střední tvrdostí a průměrem vám poskytnou pohodlnou a stabilní jízdu. Jsou ideální pro kondiční bruslení, které zlepšuje vaši fyzickou kondici a zároveň vám přináší radost z pohybu.

Nordic kolečka

Milujete-li jízdu v přírodě a chcete si užít bruslení i mimo asfaltové povrchy, rozhodně doporučujeme prohlédnout si kategorii nordic kolečka. Větší průměr a měkká guma si poradí s nerovným terénem, jako jsou lesní cesty. 

Quad kolečka

Milovníci retro stylu a tance na kolečkách jistě ocení náhradní kolečka pro quad brusle. Brusle se vyznačují tím, že mají kolečka ve dvou řadách. Toto uspořádání poskytuje větší stabilitu při freestyle jízdě či tanci.

Speed kolečka

Závodníci a rychlostní nadšenci ocení speed kolečka, s jejich menším průměrem a tvrdou gumou dosáhnete výborného odrazu a zrychlení. Pokud se vám líbí pocit adrenalinu a rychlosti na kolečkových bruslích, speed kolečka jsou pro vás tou správnou volbou.

Kolečka na in-line hokej

Pro fanoušky in-line hokeje máme kolečka speciálně navržená pro tuto sportovní disciplínu. S jejich tvrdostí a odolností proti opotřebení získáte maximální výkon na hokejovém hřišti.