Freestyle koloběžky

Chcete se pustit do světa triků, skoků a adrenalinu na dvou kolech? Naše freestyle koloběžky jsou vaším lístkem do světa neomezených možností. Abychom vám na Devil Sport pomohli s výběrem, zde je několik tipů, jak poznat, že je freestyle koloběžka pro vás ta pravá.

72 položek celkem
Bandit freestylová koloběžka olivová
Akce
1 810 Kč bez DPH
2 190 Kč
ESP-37181
GANG
Akce Tip Výprodej
3 399 Kč –25 %
2 107 Kč bez DPH
2 549 Kč
51978/BIL
Nahoru
Další produkty

Jak poznám, že je pro mě freestyle koloběžka vhodná?

Zabrousili jste do kategorie freestyle koloběžky a nejste si jisti, zda uděláte koupí dobře? Tento typ koloběžky je vhodný pro:

 

 

  • Vášnivé freestylery – Pokud máte touhu tvořit a zkoušet nové triky na kolech, freestyle koloběžka je pro vás jako stvořená. Je to způsob, jak vyjádřit svou kreativitu a vrhnout se do světa adrenalinové zábavy.
  • Technicky založené jezdce – Váš smysl pro rovnováhu a precizní pohyb může být indikátorem, že se freestyle koloběžka stane vaším novým nejlepším kamarádem. Zvládáte rychlé reakce a máte pevnou kontrolu nad svým tělem? Pak to vypadá, že jste na správné cestě!
  • Jezdce se silnýma nohama – Freestyle koloběžky vyžadují fyzickou sílu a stabilitu. Pokud jste odolní a silní v oblasti nohou, jste připraveni na výzvu, kterou freestyle koloběžky nabízejí.
  • Instagramové nadšence – Rádi sdílíte své dovedností se světem? Freestyle koloběžka vám může poskytnout nekonečný zdroj obsahu pro vaše sociální sítě. Obrázky a videa vašich triků a akrobacií budou jistě oslňovat vaše přátele a sledující.

 

Street ridery – Milujete ulice a rychlou jízdu? Freestyle koloběžka je skvělým prostředkem, jak objevit město z nové perspektivy. Skáčete přes schody, provádíte triky na obrubnících a snažíte se o nové výzvy.