Brankářské hokejky

Jste vášnivým brankářem a hledáte ty nejlepší nástroje pro vaši úspěšnou obranu na ledě? Naše široká nabídka brankářských hokejek vám nabízí špičkovou kvalitu a výkon, který potřebujete. Máme pro vás k dispozici jak pěnové, tak dřevěné i kompozitové brankářské hokejky, které vám pomohou zastavit i ty nejtěžší střely a udržet svůj tým na vítězné cestě.

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pěnové a dřevěné brankářské hokejky

Dřevěné a pěnové hokejky jsou tradiční volbou mnoha brankářů a nabízejí vynikající cit pro puk a skvělou odezvu. Dřevěné modely jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého dřeva a jsou pečlivě vyvážené, aby vám umožnily rychle reagovat na každý střelecký pokus soupeře. Navíc jsou elegantní a stylové.

Kompozitové brankářské hokejky

Pokud toužíte po ještě větším výkonu a lepších vlastnostech, kompozitové brankářské hokejky jsou tou správnou volbou. Tyto hokejky jsou vyrobeny z moderních materiálů, které zajišťují vynikající tuhost, lehkost a odolnost. Díky nim budete mít rychlejší a přesnější zákroky, což vám umožní bránit svou branku s větší jistotou. Naše kompozitové brankářské hokejky jsou navrženy s ohledem na potřeby moderních brankářů.