V rámci záruky na elektromodely od RACCEWAY servis dojede k vám domů!

Chrániče

Nezapomínejte, že prevence je lepší než léčba, a proto vám doporučujeme používat chrániče při každém bruslení. Kvalitní vybavení je základem bezpečné jízdy na inline bruslích, proto vám na Devil Sport přinášíme širokou nabídku chráničů, které vám poskytnou maximální bezpečnost a pohodlí během vašich bruslařských dobrodružství.

Nejprodávanější

ennui2
ZDARMAZDARMA 1 499 Kč –40 %
rukavice ENNUI BLVD
Skladem
55470/M
Původně: 1 499 Kč  (–40 %)
899 Kč
(743 Kč bez DPH)
Chrániče kolen Powerslide Race Pro
1 292 Kč –4 %
Původně: 1 292 Kč  (–4 %)
1 228 Kč
(1 015 Kč bez DPH)
Chrániče loktů Ennui Ave Gasket
ZDARMAZDARMA 940 Kč –15 %
Původně: 940 Kč  (–15 %)
799 Kč
(660 Kč bez DPH)
55 položek celkem
Chrániče kolen Ennui Street
Akce
1 175 Kč –4 %
923 Kč bez DPH
1 117 Kč
3583
Nahoru
Další produkty

Sady chráničů

Sady chráničů jsou skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé bruslaře. Každá sada obsahuje chrániče pro lokty, kolena a zápěstí, což znamená, že budete kompletně chráněni před možnými úrazy. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručuje, že chrániče jsou odolné a spolehlivé. Užijte si bruslení s jistotou, že vaše klouby jsou v bezpečí.

Chrániče loktů

Zranění lokte může být bolestivé, proto jsou chrániče loktů nezbytnou součástí vaší výbavy. Chrániče mají ergonomický design, který se pohodlně přizpůsobí vaší ruce, aniž by omezoval její pohyb. Díky nim si můžete užívat svůj oblíbený sport bez obav o možné poranění loktu.

Chrániče kolen

Kolena jsou jedním z nejexponovanějších míst při bruslení, a proto je důležité je chránit. Chrániče kolen jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající ochranu a zároveň umožňovaly volný pohyb. Skvělá fixace a odolné materiály zajistí, že se chrániče neposunou a budou vás chránit i při náročnějším bruslení.

Chrániče zápěstí

Při pádu na rukou může dojít k bolestivému zranění zápěstí, které vás vyřadí z akce na delší dobu. Chrániče zápěstí mají speciální konstrukci s vysokou absorpcí nárazů, což minimalizuje riziko zranění.

Kraťasy

Chránící kraťasy jsou ideálním doplňkem pro ty, kteří chtějí mít ochranu před nepříjemnými nárazy na citlivých partiích těla. Jsou navrženy tak, aby se snadno přizpůsobily vašemu tělu a neomezily pohyb. Můžete se soustředit na své bruslení, aniž byste se museli obávat o nepříjemné nárazy.

Rukavice

Kůže na dlaních je velice jemná a většinou se jedná o první část těla, která v případě pádu je vystavena terénu pod vámi. Rukavice poskytují optimální ochranu a jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který udrží ruce suché i při náročném tréninku.https://www.devilsport.cz/sady/